Hall of Fame

2023 / 2024Schoolschaakkampioen
Teylingen
Basisschool Het Bolwerk (Sassenheim): Jackson Kim, Robert Klaver, Jasper Colijn en Zoe Gittenberger
2022 / 2023Clubkampioenen
– t/m 10 jaar Karel Tan
– t/m 16 jaar Jurre de Mooij
– 17 jaar en ouderYwein Veldhuyzen
– (groot)oudersEduard Sanosian
Pionnencompetitie (Stap 1)Tim Noort
Torencompetitie (Stap 1+2)Karel Tan
Koningscompetitie (Stap 2+3)Darian Mauritz
Topcompetitie (Stap 4 en hoger)Sjaak D’Hooghe
Schoolschaakkampioen
Teylingen
Basisschool Het Sterrenwerk (Sassenheim): Thomas de Koning, Mark Zukovskis, Quinten van der Schagt en Siem Slobbe
2021 / 2022Clubkampioenen
 – t/m 10 jaarSieb van der Brink
 – t/m 16 jaarYwein Veldhuyzen
 – ouders van ledenPieter de Koning
 Pionnencompetitie (Stap 1)Wolfgang van der Niet
 Torencompetitie (Stap 2)Darian Mauritz
 Koningscompetitie (Stap 3, aangevuld met enkele spelers uit Stap 2 en Stap 4)Jurre de Mooij
 Topcompetitie (Stap 4 en hoger + volwassenen)Thijs Houben
 Online pionnencompetitie (Stap 1)Job Reitsema
 Online Grote competitie (Stap 2+3)Eline Rovers
 Online Top competitie (Stap 4 en hoger + volwassenen)James Lawton
 Schoolschaakkampioen
Teylingen
Niet gespeeld i.v.m. COVID-19
2020 / 2021Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarSieb van der Brink
 – t/m 16 jaarYwein Veldhuyzen
 Schoolschaakkampioen
Teylingen
Niet gespeeld i.v.m. COVID-19
2018 / 2019Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarLevin Bosgraaf
 – t/m 16 jaarSjaak D’Hooghe
 Pionnencompetitie (Stap 1)David Noort
 Grote Competitie (Stap 2)Ywein Veldhuyzen 
 Grote Competitie (Stap 3)Maarten Koning
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenSebastiaan van der Klaauw
 Schoolschaakkampioen
Teylingen
Basisschool de Buitenplaats (Warmond)
Renzo Timmermans, Erik van den Berkmortel, Jesper Ouwehand, Björn van der Kamp
2017 / 2018Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarRobbert Koot
 – t/m 16 jaarSebastiaan van der Klaauw
 Pionnencompetitie (Stap 1)Ywein Veldhuyzen
 Grote CompetitieRens van Abswoude
 SupercompetitieMaarten Koning
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenSebastiaan van der Klaauw
 Schoolschaakkampioen
Teylingen
Basisschool de Buitenplaats (Warmond)
Renzo Timmermans, Maarten Koning, Erik van den Berkmortel, Björn van der Kamp
2016 / 2017Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarPepijn Oosten
 – t/m 16 jaarSebastiaan van der Klaauw
 – t/m 100 jaar
 Pionnencompetitie (Stap 1)Maarten Koning
 Grote Competitie – Stap 2Patrick Caspers
 Grote Competitie – Stap 3Sean Alkemade
 Supercompetitie – Stap 3Thijs Houben
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioen 
 – t/m 16 jaarArjen Knoppert
 Schoolschaakkampioen
Teylingen
Basisschool de Buitenplaats (Warmond)
Marijn Breedijk, Sean Alkemade, Jazahra Vogel, Wout van Egmond, Shah Amir
2015 / 2016Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarTom Hubert
 – t/m 16 jaarArjen Knoppert
 – t/m 100 jaarEvgeny Verbitskiy
 Grote Competitie – Stap 1Patrick Caspers
 Grote Competitie – Stap 2Sean Alkemade
 Supercompetitie – Stap 2Thijs Houben
 Supercompetitie – Stap 3Sebastiaan van der Klaauw
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioen Robin Wooter
 – t/m 16 jaar Arjen Knoppert
 SchoolschaakkampioenAndreas School (Voorhout)
Luc Fanoy, Fadi Shawqi Farag, Thijs Huisman, Sebastiaan Schilthuizen
2014 / 2015Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarTom Hubert
 – t/m 16 jaarJustin Vonk
 – t/m 100 jaarEduard Sonasian
 Grote Competitie – Stap 1Robert Koot
 Grote Competitie – Stap 2 & 3Tom Hubert
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenFrans Verheijden
 – t/m 16 jaarArjen Knoppert
 SchoolschaakkampioenAndreas School
Jasper Turenhout, Thimo van Velzen, Thijs Huisman, Sebastiaan Schilthuizen
2013 / 2014Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarArjen Knoppert
 – t/m 16 jaarJason Vonk
 – t/m 100 jaarPeter Vonk
 SupercompetitieArjen Knoppert
 Pionnen CompetitieSebastiaan van der Klaauw
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenRobin Wooter
 – t/m 16 jaarBob Zwetsloot
 SchoolschaakkampioenRegenboog De Toppers
Julian de Groot, Joep Wijnhoven, Stijn Verweij en Wytse Dijkstra
2012 / 2013Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarMathijs Bakker
 – t/m 16 jaarBob Zwetsloot
 SupercompetitieBob Zwetsloot
 Grote CompetitieJustin Gruijters
 PionnencompetitieMark Troost
 DruppelschaakHenkjan van Diermen
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenRobin Wooter
 – t/m 16 jaarBob Zwetsloot
 SchoolschaakkampioenAchtbaan-Cluster
Joran de Gooijer, Max Lohman, Anouk Schouten en Ole van Daalen
2011 / 2012Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarJason Vonk
 – t/m 16 jaarRobin Wooter
 SupercompetitieBob Zwetsloot
 Grote CompetitieJanneke van der Vooren
 PionnencompetitieHenkjan van Diermen
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenRobin Wooter
 – t/m 16 jaarRobin Wooter
 SchoolschaakkampioenAchtbaan-Beukenrode
Kyra Heijstek, Ravi Moonen, Bibo de Jong en Tom Heemskerk
2010 / 2011Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarKyra Heijstek
 – t/m 16 jaar Robin Wooter
 Supercompetitie Bob Zwetsloot 
 Grote competie Djoshua Moonen 
 Pionnencompetitie Ravi Moonen
 Topcompetitie (jeugd & senioren)  
 – overall kampioenRobin Wooter
 – t/m 16 jaarRobin Wooter
 SchoolschaakkampioenTwee kampioenen!!!
Antonius
Tom Hulsker, Wessel van Velzen, Koen Korbee en Kerlijn Keetman
Achtbaan-Beukenrode
Kyra Heijstek, Ravi Moonen, Quinta Sistermans en Tom Heemskerk
2009 / 2010Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarRobin van Velzen
 – t/m 16 jaarRobin Wooter
 SupercompetitieRuud Verkleij
 Grote competieKevin van Putten
 PionnencompetitieJason Vonk
 Topcompetitie (jeugd & senioren) 
 – overall kampioenMarissa Brinkhof
 – t/m 16 jaarRobin Wooter
 SchoolschaakkampioenEmmaüs
Justin Vonk, Kevin van Putten,
Luc de Vries, Rick de Bruin
2008 / 2009Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarRuud Verkleij
 – t/m 16 jaarBram Langeveld
 Supercompetitie 
 – t/m 16 jaarBram Langeveld
 – vrijwilligersFred Kok
 Grote competieRuud Verkleij
 TorencompetitieJustin Vonk
 Laddercompetitie (gevorderden)Ruud Verkleij
 PionnencompetitieDouwe Mulder
 Laddercompetitie (beginners)Robin van Velzen
 SchoolschaakkampioenDe Achtbaan
Ruud Verkleij, Maurits den Os, Louis van Paridon, Marnix van der Tas
2007 / 2008Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarRuud Verkleij
 – t/m 16 jaarRobin Wooter
 Supercompetitie 
 – t/m 16 jaarBram Langeveld
 – vrijwilligersMarissa Brinkhof
 Grote competieJoris Buursema
 Laddercompetitie (gevorderden)Joris Buursema
 PionnencompetitieChristian Schaap
 Laddercompetitie (beginners)Ruud Verkleij
 SchoolschaakkampioenDe Achtbaan
Robin Wooter, Laura de Koning, Koen de Waal, Jari Scholtus
2006 / 2007Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarBarney Jansen
 – t/m 16 jaarBram Langeveld
 SupercompetitieBram Langeveld
 – t/m 16 jaarBram Langeveld
 – vrijwilligersWessel Luijben
 Grote CompetitieJoyce Velthuizen
 Laddercompetitie (gevorderden)Jelmer Broekhuizen
 PionnencompetitieMatthijs Koopmans
 Laddercompetitie (beginners)Joris Buursema
 SchoolschaakkampioenDe Achtbaan
Robin Wooter, Laura de Koning, Koen de Waal, Dennis Heemskerk
2005 / 2006Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarDennis Heemskerk
 – t/m 16 jaarBram Langeveld
 SupercompetitieMarissa Brinkhof
 Grote CompetitieBram Langeveld
 Grote Competitie (Stap 2)Jari Scholtus
 PionnencompetitieMelle van Hilten
 Laddercompetitie 
 TopcompetitieMisha Brinkhof
   
2004 / 2005Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarRobin Wooter
 – t/m 16 jaarWillem Jespers
 SupercompetitieMarissa Brinkhof
 KoningcompetitieDavid Kroon
 TorencompetitieMaurice Heijkoop
 PionnencompetitieJari Scholtus
 Laddercompetitie (gr zaal)Chiel Jespers
 Laddercompetitie (stap 1)Rolf Slagboom
 TopcompetitieMisha Brinkhof
   
2003 / 2004Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarRob van Hilten
 – t/m 16 jaarRobin Keus
 SupercompetitieHarry jr van Vliet
 KoningcompetitieRobin Keus
 TorencompetitieVincent van Doeveren
 PionnencompetitieMaurice Heijkoop
 Laddercompetitie (gr zaal)Robin Keus
 Laddercompetitie (stap 1)Maurice Heijkoop
 TopcompetitieJasper Brandt
   
2002 / 2003Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarMaurits van Doeveren
 – t/m 16 jaarMenno van Beelen
 SupercompetitieHarry jr. van Vliet
 KoningcompetitieJaap van ’t Klooster
 TorencompetitieJan – Willem Warmerdam
 LaddercompetitieRobin Keus
 PionnencompetitieRob van Hilten
   
2001 / 2002Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarHarry jr van Vliet
 – t/m 16 jaarWard Kieft
 SupercompetitieWessel Luijben
 KoningcompetitieJasper Brandt
 TorencompetitieRobbert Kuipers Robin Keus
 LaddercompetitieTom Duesmann
 PionnencompetitieWolter Kieft
   
2000 / 2001Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarHarry jr van Vliet
 – t/m 16 jaarWillem Jespers
 SupercompetitieWard Kieft
 GrotecompetitieMarissa Brinkhof
 LaddercompetitieMarissa Brinkhof
 PionnencompetitieLaura Kranenburg
   
1999 / 2000Clubkampioenen 
 – t/m 10 jaarHarry jr van Vliet
 – t/m 16 jaarMichel van der Ploeg
 SupercompetitieWard Kieft
 GroteompetitieHarry jr van Vliet
 LadderompetitieMichael van den Bos
 PionnencompetitieMarissa Brinkhof
   
1998 / 1999ClubkampioenWard Kieft
 Grotecompetitie 
 – Stap 2Sander Zwart
 – Stap 3&4Tim van Beelen
 PionnencompetitieGilbert de Jong
   
1997 / 1998ClubkampioenTim van Beelen
 Grotecompetitie 
 – Stap 2Alex van Dam
 – Stap 3&4Wessel Luijben
 PionnencompetitieSander Zwart
   
1996 / 1997ClubkampioenJeroen Zwetsloot
 Grotecompetitie&c1nbsp;
 – Stap 2Ward Kieft
 – Stap 3&4Jeroen Zwetsloot
 PionnencompetitiePeter van Dam
   
1995 / 1996ClubkampioenDennis van Gent
   
1994 / 1995ClubkampioenDennis van Gent